PORADNIKI

polary robocze

Priorytetem każdego pracodawcy jest zapewnienie pracownikom wysokiej jakości odzieży roboczej i ochronnej. Odpowiednie ubranie robocze chroni pracownika i zapewnia mu komfort i wygodę podczas wykonywanej pracy. W zależności od pory roku, odzież robocza może składać się z kilku elementów. Są nimi m.in. polary robocze.

Polary robocze zapewniają wysoką ochronę przed chłodem. Są ubraniem uniwersalnym, które znajdzie zastosowanie zarówno wiosną, jesienią, jak i zimą. Wiosną i jesienią mogą posłużyć jako odzież wierzchnia, zimą natomiast jako dodatkowe ocieplenie pod zimową kurtkę.

 

Polary robocze i ich zastosowanie

 

Polary robocze znajdują zastosowanie w wielu branżach i na różnych stanowiskach pracy, np.: w budownictwie, produkcji, inżynierii, transporcie i logistyce, ogrodnictwie i podczas prac domowych. Stosuje się je również bardzo często w firmach sprzątających i korporacjach. To praktyczne i wygodne w noszeniu ubranie robocze szybko zyskało popularność nie tylko jako ubrania do pracy.

W naszej ofercie znajdą Państwo dwa modele polarów roboczych: ESKIMO i EVEREST, które zostały wykonane z wysokiej jakości dzianiny polarowej.

 

Polary robocze od LOGO

 

Nasza oferta zadowoli wszystkich, którzy szukają ubrań wysokiej jakości, wykonanych z najwyższą starannością.

Polary robocze Eskimo sprawdzą się na większości stanowisk pracy w sezonie jesienno – zimowym. Posiadają dwie boczne kieszenie i jedną kieszeń wewnętrzną zapinane na suwak. Istnieje możliwość doboru: a) kolorystyki – możliwość zestawienia 2 podstawowych kolorów i kontrastowej wypustki, b) gramatury dzianiny polarowej – 270g/m2 , 350g/m2 lub 390g/m2.

Polary robocze Everest mogą być stosowane m.in. w budownictwie, produkcji, na stanowiskach serwisowych, w magazynie lub chłodni. Zapinane na suwak odkryty, posiadają dwie boczne kieszenie wpuszczane zapinane na suwak i mankiety wykonane z dzianiny polarowej bez gumy. Jako opcje dodatkowe możemy zaproponować m.in. certyfikowane taśmy odblaskowe na nogawkach i rękawach.

Ogromną zaletą polarów jest bardzo dobra izolacja ciepła. Dlatego z powodzeniem stosuje się je na stanowiskach wymagających pracy w niskich temperaturach – np. magazyny lub chłodnie.

Polary robocze wykonane są z bardzo lekkiej i ciepłej dzianiny polarowej, posiadającej właściwości termoaktywne. W związku z tym bardzo dobrze pochłaniają pot i odprowadzają go na zewnątrz. Dodatkowo dzianina polarowa posiada antypillingowe wykończenie, dzięki czemu nie mechaci się, ani nie zaciąga oraz wysoką odporność na zużycie, a struktura włókien utrzymuje swoje właściwości przez długi czas.

 

Polary robocze – jak o nie dbać?

 

Właściwa konserwacja i stosowanie się do kilku podstawowych zasad, pozwoli nam cieszyć się ich użytkowaniem przez długi czas. Przed każdym praniem warto zawsze wywijać je na lewą stronę i zapinać wszystkie zamki. Te proste czynności niewątpliwie pozwolą uchronić zewnętrzną warstwę polaru i zabezpieczyć go przed uszkodzeniami powstałymi podczas prania.

 

Polary z nadrukiem

 

Polary bezsprzecznie cieszą się ogromną popularnością w programach lojalnościowych. W związku z tym, polary robocze stanowią również ciekawą formę promocji marki. Zachęcamy do przeczytania naszego artykułu na temat skuteczności wdrożenia programu lojalnościowego i umieszczenia w nim odzieży roboczej.  Bluzy polarowe z nadrukiem firmowym mogą stanowić estetyczne i skuteczne narzędzie marketingowe dla wielu firm. Podsumowując – ą jednym z najpopularniejszych ubrań dla pracowników w okresie jesienno – zimowym.