O Firmie

LOGO - PRODUCENT ODZIEŻY ROBOCZEJ I OCHRONNEJ

Firma LOGO to producent odzieży roboczej i ochronnej. Od ponad 30 lat dostarczamy najwyższej jakości odzież roboczą i ochronną. Własne, nowoczesne szwalnie pozwalają produkować odzież zgodną z aktualnymi wymogami i przy użyciu najnowocześniejszych technologii.

Jako producent odzieży roboczej i ochronnej oferujemy:

  • starannie dobrane, sprawdzone i trwałe tkaniny od renomowanych producentów,
  • jakość potwierdzoną wykorzystaniem naszej odzieży w usługach wynajmu i serwisu odzieży roboczej
  • odzież zgodną z kolorystyką i wymaganiami funkcjonalnymi klienta
  • bogate możliwości oznakowania odzieży roboczej
  • dobór właściwych produktów spełniających normy ochronne
  • kompleksowość – odzież roboczą i ochronną LOGO uzupełniamy odzieżą korporacyjną i starannie dobranymi artykułami BHP

GWARANCJA LOGO

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji odzieży roboczej i ochronnej, własnej produkcji zlokalizowanej w Polsce, użyciu najwyższej klasy tkanin i dodatków, oraz stałej kontroli jakości możemy zagwarantować naszym klientom bezpieczną, komfortową i trwałą odzież roboczą.

Podpis

JESTEŚMY FIRMĄ
RODZINNĄ

Od początku istnienia firmy kierujemy się wartościami, którymi charakteryzują się firmy rodzinne – odpowiedzialność za każdego z naszych pracowników. Inwestujemy w naszych ludzi i dbamy o ich rozwój w naszej organizacji, jesteśmy otwarci na nieszablonowe rozwiązania, a struktura zatrudnienia jest relatywnie płaska. Dzięki utrzymaniu takich standardów jesteśmy w stanie zadbać o to, by nasi klienci czuli się u nas obsłużeni w najlepszy możliwy sposób, czyli innymi słowy – jak w domu. Jako producent odzieży roboczej i ochronnej zachęcamy do współpracy – chętnie pokażemy co określenie ‘firma rodzinna’ oznacza w praktyce.

SZYJEMY W POLSCE

Jako rodzinny, polski biznes przywiązujemy dużą wagę do rozwoju rodzimej gospodarki i wspierania wewnętrznego rynku pracy. Jesteśmy zwolennikami rozwoju biznesu w kraju, dzięki czemu jako producent odzieży roboczej i ochronnej, możemy nie tylko zadbać o najwyższą jakość, być elastycznym w kreowaniu oferty odzieży roboczej i ochronnej dla naszych klientów, ale również w sposób odpowiedzialny i proaktywny tworzyć lokalne miejsca pracy. Zamawiając u nas macie Państwo pewność, że szyta przez nas odzież robocza została wyprodukowana w Polsce.

NASZE WARTOŚCI FIRMOWE

Uczciwość

Uczciwość

Zaangażowanie

Zaangażowanie

Solidność

Solidność

Satysfakcja Klienta

Satysfakcja Klienta

CO MÓWIĄ O NAS KLIENCI