PORADNIKI

spójna kolekcja odzieży roboczej

W dzisiejszym artykule skupimy się na przedstawieniu Państwu w jaki sposób powstaje indywidualna kolekcja odzieży roboczej. Naszą polska odzież robocza tworzymy w oparciu o najnowsze trendy z zachowaniem wysokiej jakości materiałów. Dbamy również o komfort użytkowników i praktyczność ubrań.

Spójna kolekcja odzieży roboczej składa się z wielu etapów przygotowań. Dążąc do realizacji oczekiwań naszych Klientów, dbamy o to, aby każda faza produkcji była dopracowana w najmniejszych szczegółach. Odzież zindywidualizowana jest jednym z czynników, który ma bardzo duży wpływ na pozytywny wizerunek firmy. Warto więc zadbać, żeby w pełni odzwierciedlała charakter marki.

 

Jak ważny jest spójny wizerunek firmy?

 

Indywidualna kolekcja odzieży roboczej już dawno przestała być trendem. Dziś to must have wszystkich rozwijających się firm, które coraz częściej przykładają wagę do wizerunku swoich pracowników, pełniących rolę ambasadorów marki. Coraz częściej marki decydują się na tworzenie pełnych kolekcji odzieży dostosowanych do kolorystyki i brandingu marki. Pracownicy ubrani w oznakowaną i spójną kolorystycznie odzież, wyróżniają się spośród klientów. Odzież taka stanowi również formę reklamy firmy. Biorąc jako przykład firmy kurierskie czy też znane sieci handlowe, możemy przyznać, że kilkukrotne zobaczenie pracownika w konkretnym ubraniu roboczym sprawia, że zaczynamy go kojarzyć i utożsamiać z marką.

 

Rozmowa z Klientem – dla kogo jest przygotowywana kolekcja odzieży roboczej?

 

Przygotowywanie kolekcji odzieży roboczej zawsze rozpoczynamy od rozmowy z Klientem. Poznajemy jego oczekiwania i rodzaj wykonywanej pracy przez użytkowników. Dzięki temu mamy obraz potrzeb, jakie musimy uwzględnić i norm, które musimy zachować w tworzonej odzieży. Nasza polska odzież robocza jest produkowana z zachowaniem najwyższych standardów. Pamiętajmy, że najlepszy producent odzieży roboczej gwarantuje wiedzę i doświadczenie podczas całego etapu tworzenia kolekcji.

Już podczas pierwszego spotkania lub rozmowy ustalamy wspólnie z Państwem ilość i rodzaj ubrań, ustalamy kolorystykę i oznakowanie. Dostarczamy gotowe wzory odzieży lub przygotowujemy je od podstaw zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami i zapotrzebowaniem.

 

Przygotowywanie projektu kolekcji odzieży roboczej

 

Przechodzimy do etapu, w którym kolekcja odzieży roboczej zaczyna nabierać realnej formy.

Ustalone wcześniej szczegóły przekazujemy do naszego Projektanta, który rozpoczyna pracę nad kolekcją. To na tym etapie uwzględniamy Państwa sugestie. W zależności od tego, dla kogo ma być przygotowana kolekcja ( mężczyźni, kobiety bądź zarówno mężczyźni, jak i kobiety) dobieramy odpowiedni i wygodny fason ubrań. Opierając się na naszym ponad 30-to letnim doświadczeniu, dobieramy metodę oznakowania (o 5 popularnych metodach oznakowania odzieży możecie przeczytać TUTAJ) i jego rozmieszczenie. W zależności od charakteru wykonywanej pracy dobieramy właściwe tkaniny, które będą spełniały wszystkie niezbędne normy, a także sprawdzą się w różnych warunkach ( prace zewnętrze, przy niskich lub wysokich temperaturach, na wysokości, przy częstej zmianie pozycji).

Gdy wstępna kolekcja odzieży roboczej jest gotowa, ponownie kontaktujemy się z Klientem, żeby ją omówić. To jest również moment na ewentualne sugestie lub uwagi Klienta. Na każdym etapie służymy Państwu fachową poradą i konsultacjami.

 

Kolekcja odzieży roboczej – gotowe projekty

 

Gdy mamy Państwa pełną akceptację dotyczącą przygotowanych projektów, przechodzimy do etapu produkcji, w którą zaangażowani są kolejni specjaliści – m.in. technolodzy i konstruktorzy. Posiadamy własne zaplecze produkcyjne, co pozwala na pełną kontrolę i osobiste doglądanie każdego etapu przygotowywania kolekcji. Jesteśmy polskim producentem odzieży – produkcja odbywa się w naszych polskich szwalniach, z czego jesteśmy dumni.

 

Szycie prototypów przed uruchomieniem kolekcji

 

Zanim zaczniemy produkcję, najpierw przygotowujemy wizualizację, którą przesyłamy klientowi do akceptacji. Następnie przedstawiamy i proponujemy tkaniny i dodatki odpowiednie co charakteru wykonywanej pracy. Ustalamy ilości i warianty prototypów, a także rozmiary. Kolejnym krokiem jest odszycie prototypów, który Klient akceptuje lub modyfikuje wg uznania. Po uzyskaniu akceptacji, odszywamy egzemplarz przedprodukcyjny.

 

Przez wielu naszych stałych Klientów jesteśmy określani jako najlepszy producent odzieży roboczej, co jest dla nas niezwykłym wyróżnieniem i nobilitacją. Naszym priorytetem jest dostarczanie jakościowej i zaawansowanej odzieży roboczej, która będzie spełniała oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do Kontaktu.