PORADNIKI

Firma LOGO to polski producent odzieży roboczej. W dzisiejszym artykule przybliżymy Wam naszą działalność – nasze wartości, misję i cele. Na rynku istniejemy od ponad 30-tu lat i w tym czasie zdobyliśmy grono stałych i usatysfakcjonowanych klientów.

 

LOGO jako producent odzieży roboczej z ponad 30-letnim doświadczeniem

 

Nasze ogromne doświadczenie pozwala nam na dostarczanie firmom i ich pracownikom wygodnej i dostosowanej do warunków pracy odzieży roboczej i ochronnej. Ponadto zawsze służymy fachową poradą i produkujemy odzież zgodną z aktualnymi wymogami. Posiadamy własne szwalnie zlokalizowane w Polsce i wyposażone w nowoczesne technologie. Jako producent odzieży roboczej i ochronnej zapewniamy:

 

  • zaprojektowanie i produkcję pełnej kolekcji odzieży dla pracowników, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn,
  • szeroki wybór kolorystyki produkowanej odzieży wraz z doborem wygodnych i zgodnych z aktualnymi trendami fasonów,
  • bogate możliwości oznakowania odzieży,
  • bardzo starannie dobrane tkaniny, których jakość potwierdza wykorzystanie naszych ubrań do długotrwałego wynajmu i serwisu odzieży,
  • kompleksowość – zajmujemy się realizacją począwszy od przyjęcia zamówienia, a skończywszy na wysyłce paczki do Klienta. Zamówioną odzież roboczą i ochronną uzupełniamy niezbędnymi artykułami BHP.

 

Producent odzieży roboczej firmą rodzinną? Tak!

 

Przez kolejne lata działalności nasza firma rozwijała się. Wraz ze wzrostem sprzedaży i zaufaniem naszych klientów zatrudnialiśmy nowych pracowników, zorganizowaliśmy własne szwalnie i rozbudowaliśmy sieć sprzedaży.  Od początku istnienia firmy LOGO kierujemy się odpowiedzialnością zarówno za naszych pracowników, jak i produkowaną przez nas odzież. Jako producent odzieży roboczej stawiamy na oryginalne, nieszablonowe rozwiązania i rozwój naszego zespołu. Wartości, którymi się kierujemy to przede wszystkim uczciwość, satysfakcja klienta i zaangażowanie.

 

Polska produkcja

 

Od początku powstania naszej firmy przywiązujemy wagę do wspierania polskiej gospodarki i rodzimego rynku pracy. Dlatego też od ponad trzydziestu lat niezmiennie produkujemy w Polsce. Nasze szwalnie są zlokalizowane w kraju, co zapewnia nam stałą kontrolę jakości. Bycie producentem pozwala nam na stałe utrzymywani wysokiej jakości świadczonych usług i elastyczność w przygotowywaniu oferty.

 

Przez wielu naszych stałych Klientów jesteśmy określani jako najlepszy producent odzieży roboczej w Polsce, a takie opinie i pozytywne wiadomości są dla nas ogromnym wyróżnieniem i motywacją do dalszego rozwoju. Ponadto również otrzymywane wyróżnienia i certyfikaty (m.in. „Firma Godna Zaufania”, „Gazele Biznesu”, „Rzetelna Firma”) są dla nas ogromną nobilitacją. Dążymy do spełniania oczekiwań nawet tych najbardziej wymagających Klientów.