PORADNIKI

spójna kolekcja odzieży roboczej

Spójna kolekcja odzieży roboczej składa się z wielu etapów przygotowań. Dążymy do realizacji oczekiwań naszych Klientów i dbamy o to, aby każda faza produkcji była doprecyzowana w najmniejszych szczegółach. Odzież zindywidualizowana jest jednym z czynników, który ma bardzo duży wpływ na pozytywny wizerunek firmy. Zadbajmy więc o to, żeby była dopracowana i w pełni odzwierciedlała charakter marki.

 

Projekt kolekcji odzieży roboczej

 

Spójna kolekcja odzieży roboczej rozpoczyna się od rozmowy z klientem. Jak wygląda taka rozmowa przeczytacie TUTAJ.  Zaczynamy od poznania oczekiwań i identyfikacji wizualnej marki.

Następnie przechodzimy do etapu, w którym kolekcja odzieży roboczej zaczyna nabierać realnej formy.

Ustalone wcześniej szczegóły przekazujemy do naszego Projektanta, który rozpoczyna pracę nad kolekcją. To na tym etapie uwzględniamy Państwa sugestie. W zależności od tego, dla kogo przygotowujemy kolekcję ( mężczyźni, kobiety bądź zarówno mężczyźni, jak i kobiety), dobieramy odpowiedni i wygodny fason ubrań. Opierając się o nasze ponad 30-to letnie doświadczenie dobieramy metodę oznakowania (o 5 popularnych metodach oznakowania odzieży możecie przeczytać TUTAJ) i jego rozmieszczenie. W zależności od charakteru wykonywanej pracy dobieramy właściwy materiał, który będzie spełniał wszystkie niezbędne normy, a także sprawdzał się w różnych warunkach ( prace zewnętrze, przy niskich lub wysokich temperaturach, na wysokości, przy częstej zmianie pozycji).

 

Następnie nasz zespół doświadczonych projektantów przygotowuje graficzne wizualizacje kolekcji. Już na tym etapie uwzględniamy charakter wykonywanej pracy i niezbędne dodatkowe elementy, takie jak np dodatkowe kieszenie, szwy, wzmocnienia. Nowoczesna odzież robocza jest nie tylko funkcjonalna, ale również komfortowa, zgodna z aktualnymi trendami i identyfikacją wizualną firmy.

 

Gdy wstępna kolekcja odzieży roboczejjest gotowa, ponownie kontaktujemy się z Klientem, żeby ją omówić. To jest również moment na ewentualne, sugestie lub uwagi Klienta. Na każdym etapie służymy Państwu fachową poradą i konsultacjami.

 

Spójna kolekcja odzieży roboczej – przygotowanie szablonów odzieży

 

Kolejnym krokiem jest przygotowanie szablonów przez naszych wykwalifikowanych technologów.

Konstrukcja odzieży odbywa się na podstawie opracowania projektu ubrań. Sporządzamy dokumentację, która umożliwia poprawne uszycie spójnej kolekcji odzieży roboczej przez nasz zespół krawców i szwaczek maszynowych.

 

Odzież zindywidualizowana i jej krój

 

Przygotowywanie szablonów krawieckich to kolejny ważny etap. Na tym etapie angażujemy do pracy naszych konstruktorów. Bardzo często zawody, które jeszcze kilka lat były uważane za męskie są wykonywane dziś przez kobiety. W tym przypadku krój jest bardzo ważny, musi być dopasowany do kobiecego ciała. Nowoczesna odzież robocza jest również dostosowana do płci bo kobiety mają inną budowę ciała. Możemy wyróżnić np fason slim lub regular. To również ustalamy z Klientem już na samym początku.

 

Produkcja

 

Po przygotowaniu projektu, szablonów i kroju rozpoczynamy produkcję. Tu angażujemy do pracy nasz zespół szwaczek. Naszą domeną jest polska odzież robocza, więc szyjemy w kraju. Produkcją przy użyciu najnowocześniejszych technologii zajmujemy się od ponad 30 lat. Posiadamy własne, nowoczesne szwalnie, dzięki czemu naszą domeną jest nowoczesna odzież robocza zgodna z aktualnymi wymogami.

 

Spójna kolekcja odzieży roboczej i jej oznakowanie

 

Oznakowanie odzieży roboczej ma bardzo ważne znaczenie w przypadku budowania i zwiększania rozpoznawalności marki, a także kształtowania  pozytywnego wizerunku firmy. Bardziej szczegółowo o metodach i sposobach znakowania odzieży przeczytacie TUTAJ.

Aktualnie oznakowanie ubrań firmowych świadczy o profesjonaliźmie firmy. Już dawno przestało służyć jako element dodatkowy.

 

Magazyn i wysyłka

 

Spójna kolekcja odzieży roboczej jest gotowa do wysłania. Najpierw kierujemy ją do naszego magazynu, a następnie pakujemy i wysyłamy lub bezpośrednio dostarczamy do Klienta.

 

Aktualnie najczęściej nasi Klienci wybierają odzież zindywidualizowaną, czyli tworzoną bezpośrednio i od podstaw, dostosowaną do potrzeb konkretnej firmy. Spójna kolekcja odzieży roboczej dodaje prestiżu i buduje zaufanie Klientów. Zapraszamy do kontaktu.