PORADNIKI

Koszulki polo z logo firmy od kilku lat cieszą się ogromną popularnością. Nic dziwnego, są wygodne, zapewniają komfort podczas pracy, a dodatkowo budują wizerunek firmy. Tworzone i produkowane przez nas indywidualne projekty koszulek polo dla firm sprawdzą się w każdej branży, zarówno w zawodach mniej oficjalnych, jak i wtedy gdy potrzebujemy nieco bardziej eleganckiej wersji ubioru. Wszystko jest zależne od kilku czynników, m.in. od dobranego kroju czy kolorystyki koszulki polo na zamówienie.

 

Indywidualne projekty koszulek polo dla firm – na co zwracać uwagę?

 

Nasze koszulki są szyte i produkowane na indywidualne zamówienie. Dzięki temu otrzymują Państwo oryginalne i niepowtarzalne wzory bez obaw, że zostaną powielone w identyfikacji wizualnej innej marki. 

 

Jako producent koszulek polo posiadamy wieloletnie doświadczenie i ciągle pogłębiamy swoją wiedzę z zakresu produkcji i technologii, dzięki czemu oferujemy naszym klientom rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. Przygotowujemy od podstaw gotowe kroje odzieży. Szyjemy z wysokiej jakości materiałów potwierdzonych certyfikatami. Zawsze podkreślamy, że jest to polska produkcja. Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu niepowtarzalnych i wyjątkowych kolekcji odzieży. Każdy projekt koszulki polo na zamówienie, jak i pozostałej części garderoby możemy dostosować do indywidualnych potrzeb – spójna kolorystyka odzieży z kolorystyką marki, barwienie tkanin, krój damski i męski, dodatkowe kieszenie ( na długopis, identyfikator).

 

Idealna odzież wizerunkowa, jak i robocza pozwala skórze oddychać i zapewnia swobodę ruchów. 

 

Najczęściej poszukiwanym i zamawianym elementem garderoby dla pracowników w sezonie wiosenno-letnim (i nie tylko) są koszulki polo z logo firmy.

 

Decydując się na koszulki polo na zamówienie pamiętajmy, żeby uwzględnić kilka rzeczy, m.in.:

 

Materiał wykonania

 

Biorąc pod uwagę materiał możemy zdecydować się na koszulki bawełniane lub syntetyczne. Które z nich lepiej spełnią swoją rolę? To zależy. Bawełniane koszulki z nadrukiem są lekkie i przyjemne w dotyku, rozciągliwe i przewiewne. Chłoną pot, ale niestety dosyć długo schną. Dlaczego jest to tak ważne? Po pierwsze – w przypadku przepoconej koszulki musimy wziąć pod uwagę długotrwałe, nieprzyjemne uczucie wilgoci. Dodatkowo w grę wchodzą również kwestie estetyczne – widoczne plamy od potu na ubraniu pracownika nie będą się dobrze prezentowały.

Syntetyczne koszulki robocze są cienkie i przewiewne, co może być ich zarówno wadą, jak i zaletą. Wszystko w zależności od tego w jakich warunkach pracy mają służyć. Ich ogromną zaletą jest to, że dobrze odprowadzają wilgoć. Nie chłoną wody, więc podczas pracy nie odczuwamy chłodu. Dodatkowo podczas pracy na zewnątrz koszulki nie będą blakły na skutek promieni słonecznych. Ubrania z syntetycznych materiałów możemy prać w wysokich temperaturach. Pamiętajmy jednak, że ubrania te elektryzują się. 

 

Rodzaj koszulki roboczej

 

Możemy wybierać spośród kilku fasonów i kierować się własnymi upodobaniami. Indywidualne projekty koszulek polo dla firm sprawdzą się niezależnie od wieku i zajmowanego stanowiska. Koszulki polo ( z kołnierzykiem) będą idealne na stanowiskach, w których pracownicy mają bezpośredni kontakt z klientem, np przedstawiciele handlowi, sprzedawcy, serwisanci). Prezentują się estetycznie i bardziej elegancko niż klasyczne t-shirty. Kontaktując się z nami w sprawie koszulek polo z logo firmy doradzimy Państwu zarówno w doborze materiału, kolorystyki, kroju, jak i rodzaju oznakowania. 

 

Oznakowanie koszulek roboczych

 

Decydując się na indywidualnie projekty koszulek dla firm warto również uwzględnić ich oznakowanie ( rodzaj oznakowania i miejsce, w którym ma się ono znaleźć). O rodzajach oznakowania możecie więcej przeczytać TU. Nasza firma, producent koszulek polo specjalizuje się w kompleksowym tworzeniu indywidualnych, niepowtarzalnych kolekcji. Pomożemy Państwu dobrać właściwą kolorystykę, krój, elementy dodatkowe i metodę oznakowania dobraną do rodzaju odzieży i materiału, z którego została wykonana. Przygotujemy projekt i profesjonalnie go zrealizujemy. Pamiętajmy, że dobrze dobrane koszulki polo z logo firmy będą spełniały  również rolę wizerunkową.

 

Kolor koszulek roboczych

 

Decydując się na koszulki polo na zamówienie pamiętajmy, żeby wybrać ich kolor zgodnie z identyfikacją wizualną firmy. Dzięki temu będą one jednocześnie pełniły formę reklamy i budowały pozytywny wizerunek firmy. Kolor bazowy musi rownież dobrze komponować się z kolorami oznakowania, które pojawi się na koszulkach.

 

Dlaczego warto wybrać koszulki polo na zamówienie?

 

Decydując się na zakup odzieży do pracy, w tym koszulek polo, zależy nam, żeby służyły pracownikom możliwie jak najdłużej, odznaczały się jakością wykonania i budowały pozytywny wizerunek firmy. Często pracodawcy chcąc zaoszczędzić, decydują się na zakup najtańszych modeli. Kolorystyka jest wówczas mocno ograniczona, a oznakowanie wykonane źle dobraną metodą. Wszystko to sprowadza się do krótkiej żywotności takich koszulek.

 

Popyt na indywidualne projekty koszulek polo dla firm ma tendencję wzrostową, dlatego na rynku jest coraz więcej produktów złej jakości. Nic dziwnego – firmy dostrzegają zapotrzebowanie, więc produkują je w ilościach hurtowych. Dlatego zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Przygotujemy dla Państwa koszulki na miarę pod wszelkie wytyczne. Polska produkcja. Zapraszamy.