Slide
Ubrania robocze najwyższej jakości

Jako polski producent odzieży roboczej gwarantujemy wysokiej jakości ofertę dopasowaną do potrzeb naszych klientów

Slide
Odzież robocza

Nasza szeroka oferta odzieży całorocznej pozwala dobrać właściwe rozwiązanie na każde stanowisko pracy

previous arrow
next arrow

KIM JESTEŚMY

LOGO

Firma LOGO to producent odzieży roboczej i odzieży ochronnej. To co nas wyróżnia to 30 – letnie doświadczenie, najwyższa jakość i precyzja wykonania. Własne, nowoczesne szwalnie pozwalają produkować ubrania robocze i ochronne zgodne z aktualnymi wymogami BHP i przy użyciu najnowocześniejszych technologii.

JAKOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

CO NAS WYRÓŻNIA

WŁASNA PRODUKCJA

WŁASNA PRODUKCJA

1/4
 • Własna produkcja od 1989
 • Nowoczesny park maszynowy
 • Krótkie terminy realizacji
 • Nietypowe rozmiary
 • Kontrola jakości wyrobu
01

WSPARCIE GRAFICZNE

WSPARCIE GRAFICZNE

2/4
 • Wizualizacja z ofertą handlową
 • Szerokie możliwości modyfikacji oznakowania
 • Dopasowanie modelu odzieży do potrzeb
 • Realizacja indywidualnych wzorów
02

OZNAKOWANIE FIRMOWE

OZNAKOWANIE FIRMOWE

3/4
 • Naszywki drukowane cyfrowo (w cenie odzieży)
 • Haft komputerowy
 • Nadruki bezpośrednie
03

JAKOŚĆ TKANIN I SZYCIA

JAKOŚĆ TKANIN I SZYCIA

4/4
 • Certyfikowane tkaniny
 • Sprawdzone dodatki
 • Mocne, specjalistyczne nici
 • Wzmacniane szwy
04

DOSKONAŁY WYBÓR

DLA KOGO SZYJEMY

Produkcja
Odzież robocza dla pracowników produkcyjnych-

Oferta LOGO pozwala właściwie dopasować odzież roboczą (bluzy oraz spodnie robocze) do potrzeb danego stanowiska produkcyjnego, a szerokie możliwości modyfikacji modeli odzieży poprawiają komfort pracy. Pomożemy również dobrać produkty BHP właściwe dla danego stanowiska pracy.

Transport
Odzież robocza dla pracowników sektora transportowego i logistycznego

Szeroka oferta odzieży roboczej LOGO pozwala dobrać ergonomiczne spodnie i wygodne buty robocze, a także uzupełnić strój o softshell, koszulkę, polar roboczy lub bezrękawnik z oznakowaniem firmowym.

Magazyn
Odzież robocza dla pracowników magazynu

W ofercie LOGO znajdują się modele ubrań roboczych, które od lat doskonale sprawdzają się na stanowiskach magazynowych. Wyróżnia je wysoka trwałość, duża staranność szycia i niezawodność na stanowisku pracy.

Serwis
Odzież robocza dla pracowników serwisów samochodowych

Duże doświadczenie firmy LOGO w sektorze serwisowym pozwala oferować odzież roboczą nawet dla najbardziej wymagających klientów. Od wielu lat ubieramy warsztaty samochodowe w całej Polsce. Stawiamy nie tylko na odpowiednią ergonomię odzieży serwisowej, m.in. wzmocnienia, ale też właściwie dobrane tkaniny.

Budownictwo
Odzież robocza i ochronna dla pracowników budowlanych

Oferta firmy LOGO uzupełniania jest o artykuły BHP (buty ochronne, kask ochronny, rękawice robocze, odzież odblaskową Hi-Vis, kamizelki odblaskowe), co pozwala nam stworzyć kompleksową ofertę ubrań roboczych i ochronnych dla każdego pracownika budowlanego

Nadzór
Odzież robocza i ochronna dla pracowników nadzoru

Jako producent oferujemy odzież roboczą i ochronną spełniającą światowe normy jakości. Nasza oferta dla pracowników nadzoru budowlanego pozwala dobrać najlepsze dodatki (buty ochronne, kamizelki odblaskowe, kask ochronny), dopasowane do potrzeb danego stanowiska.

Pracownik drogowy
Odzież robocza i ochronna dla pracowników drogowych

Nasza szeroki asortyment odzieży odblaskowej Hi-Vis pozwala przygotować ofertę dla pracowników drogowych pracujących przy budowach i remontach dróg.

Sektor paliwowy
Odzież ochronna dla pracowników sektora paliwowego (ADR)

Firma LOGO to wiodący w Polsce producent ubrań antyelektrostatycznych (antystatycznych, seria ELSTAT), które stanowią podstawowe wyposażenie pracowników zatrudnionych w sektorze paliwowym (ADR). Doświadczenie i certyfikacja w najlepszych jednostkach certyfikujących w Europie zapewnia najwyższą jakość i poziom bezpieczeństwa dla obsługi cystern paliwowych lub transportu gazów skroplonych.

Stacje paliw
Odzież robocza i korporacyjna dla pracowników stacji paliw

Posiadamy w ofercie szeroki asortyment produktów dla pracowników stacji paliw – od odzieży ochronnej antyelektrostatycznej (linia ELSTAT), przez odzież korporacyjną (koszulki, polar roboczy, softshell, kurtki z oznakowaniem), po specjalistyczne buty ochronne. Dodatkowo oferujemy maszty i flagi.

Spawalnictwo
Odzież ochronna dla spawaczy

Sprawdzona od lat seria SAFESTAT (odzież trudnopalna, antyelektrostatyczna) chroni pracowników wyeksponowanych na działanie ciepła i ognia. Idealnie sprawdza się na stanowiskach, które wymagają ciągłej pracy w czynnikach ryzyka, takich jak spawanie.

Chłodnie
Odzież ochronna zimowa oraz dla pracowników chłodni

Firma LOGO oferuje wysokiej jakości, sprawdzoną odzież ochronną zimową dla pracowników pracujących w niskich temperaturach (na zewnątrz zimą) lub w chłodniach.

Sektor sprzątający
Odzież robocza i serwisowa dla pracowników sektora sprzątającego

Oferujemy bogatą kolekcję odzieży roboczej dla sektora sprzątającego, która charakteryzuje się doskonałym krojem i wygodą użytkowania, trwałością i szerokimi możliwościami zmiany kolorystyki – dbamy o jakość i estetykę fartuchów i kasaków, które produkujemy.

Handel
Odzież robocza i korporacyjna dla pracowników sektora handlowego

Dzięki szerokim możliwościom produkcyjnym i naszemu doświadczeniu, doradzimy Państwu w odpowiednim doborze ubrań roboczych dla pracowników sektora handlowego – od fartuchów dla pracowników obsługujących kasę, do odzieży lekkiej ( sofshell, polar roboczy, koszulki, spodnie robocze) dla pracowników halowych. Oferujemy również szerokie możliwości doboru obuwia roboczego.

HoReCa
Odzież robocza i korporacyjna dla pracowników sektora HoReCa

Z dbałością o najwyższą jakość i estetykę, szczególnie wymaganą w sektorze HoReCa, naszym Klientom oferujemy najlepsze rozwiązania (fartuch, zapaska, bluza kucharska, spodnie kucharskie, fartuchy serwisu sprzątającego w hotelach). Pozwalają nam na to szerokie moce produkcyjne i wieloletnie doświadczenie.

Programy lojalnościowe
Odzież robocza na potrzeby programów lojalnościowych

Jako producent odzieży roboczej oferujemy wspólne opracowanie każdego, nawet najbardziej zaawansowanego i skomplikowanego, wzoru odzieży tak, aby spełniała wymogi jakościowe i estetyczne. Nasze produkty działają w wielu programach lojalnościowych i pozwalają budować siłę marki naszych klientów.

NASZE PRODUKTY

STAWIAMY NA JAKOŚĆ

 • Sprawdzone i trwałe tkaniny od renomowanych producentów
 • Jakość potwierdzona wykorzystaniem w usługach wynajmu i serwisu odzieży roboczej
 • Odzież robocza zgodną z kolorystyką i wymaganiami funkcjonalnymi Klienta
 • Bogate możliwości oznakowania odzieży
 • Dobór właściwych produktów spełniających normy ochronne
 • Kompleksowość – odzież roboczą i ochronną LOGO uzupełniamy odzieżą korporacyjną i starannie dobranymi artykułami BHP

PRZEZ 25 LAT

ZAUFALI NAM

ZOBACZ NASZE REFERENCJE