AKTUALNOŚCI

Produkcja odzieży roboczej wymaga nie tylko stałej kontroli jakości, ale także pracy nad satysfakcją każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Certyfikat Firmy Godnej Zaufania otrzymywany przez cztery kolejne lata i pojawienie się naszej firmy po raz trzeci z rzędu w rankingu Gazel Biznesu potwierdza starania i osiągane wyniki naszego zespołu.

 

Firma LOGO – producent najwyższej jakości odzieży roboczej –  nagrodzona kolejny rok z rzędu

 

Od 25 lat prowadzimy działalność biznesową opartą na etycznej postawie. Certyfikat Firma Godna Zaufania i Gazela Biznesu są dowodem naszego nieustannego dążenia do satysfakcji każdego klienta i konsekwentnej pracy nad reputacją.

 

Gazela Biznesu

 

W roku 2018 nasza firma po raz szósty pojawiła się na najpopularniejszym zestawieniu dynamicznie rozwijających się firm. Ranking Gazele Biznesu realizuje dziennik Puls Biznesu w oparciu o analizę danych o wielkości zatrudnienia, sprzedaży, zysku i wzrostu przychodów. Aby firma pojawiła się w rankingu musi przez 3 lata osiągać zysk przy równoczesnym zwiększaniu obrotów. Takie wyróżnienie w 2018 roku LOGO otrzymało trzeci rok z rzędu, zajmując 2958. miejsce pośród 2,5 miliona firm. Gazela Biznesu to prestiż i jednocześnie świetna rekomendacja, która ma dla nas duże znaczenie w relacjach z kontrahentami.

 

Szczegółowe informacje na temat naszej pozycji w rankingu znajdziesz tutaj.

Logo Gazela Biznesu 2019 dla firmy LOGO - producenta odzieży roboczej

Certyfikat Firma Godna Zaufania

 

Certyfikat jest wyróżnieniem przez zewnętrzną, niezależną organizację CBOK Sp. z o.o. Sp. k., która za pomocą specjalnego algorytmu oprogramowania “Współczynnik Opinii” wyszukuje negatywne opinie na temat danych przedsiębiorstw. Brak obecności słów, które negatywnie opisują działalność przedsiębiorstwa, tzw. fraz wrażliwych, skutkuje pozytywnym wynikiem i tym samym kwalifikuje firmę do uczestnictwa w projekcie Firma Godna Zaufania.

 

Obecnie CBOK jest jedyną instytucją, która prowadzi analizy tego typu, co sprawiło, że w zaledwie rok uzyskała ona popularność i do dziś jej Certyfikat Firma Godna Zaufania stanowi wyjątkowe wyróżnienie dla przedsiębiorców. Dla nas jest to przede wszystkim dowód satysfakcji klientów i świadczenia usług na wysokim poziomie.

 

Szczegółowe informacje na temat naszego certyfikatu znajdziesz tutaj.

Logo Certyfikatu Firma Godna Zaufania 2019 dla LOGO - producenta odzieży roboczej